Plánujete v roce 2022 návštěvu exotických destinací? Využijte akčních letenek z Prahy do thajského Bangkoku! Zpáteční letenky v termínech od února do března 2022 pořídíte za cenu 10 990 Kč. Pokud vám nevadí odlet z výborně dostupné Vídně, můžete si vybrat z mnoha termínů během února až července 2022. Letenky z Vídně pak pořídíte za cenu 10 790 Kč. Pokud se do exotiky radši vypravíte s cestovní kanceláří, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem do Thajska je nutné si vyřídit Thailand Pass (žádost je nutné podat maximálně 7 dní před odletem). Očkovaní cestovatelé se po příletu musí podrobit PCR testu a absolvovat 1denní karanténu v hotelu. Neočkovaní cestovatelé se musí podrobit 10denní karanténě. Více informací můžete sledovat na stránkách ministerstva

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou do Thajska určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde. Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, včetně letištních transferů v Thajsku, ubytování a stravování. 

Ubytování v Thajsku můžete najít na stránkách Booking. Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, můžete hledat na stránkách Airbnb. Letenky jsou na příští rok a do té doby se může situace ohledně cestování změnit. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna. 

Letenky na trase Praha – Bangkok – Praha můžete rezervovat v několika termínech od března do dubna 2022 za 10 990 Kč na stránkách ověřeného českého prodejce. Více termínů od března do června 2022 najdete při odletech z Vídně. 

Thajsko z Prahy za 10990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *