Rádi byste se tento rok poprvé vydali do Asie a vybíráte destinaci? Ideální volbou může být Thajsko. Díky akčním letenkám se do tohoto ráje můžete vydat kdykoliv od října do prosince. Zpáteční letenky u aerolinek KLM a Air France aktuálně pořídíte za 10 990 Kč. Velkou výhodou je, že odlétat budete přímo z výborně dostupné Prahy. Na cestě tam i zpět vás čeká jeden přestup, na palubu si bezplatně smíte vzít příruční zavazadlo. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s CK případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Do konce července je v platnosti zákaz mezinárodních komerčních letů. Pokud se situace dál bude vyvíjet příznivě, dá se očekávat postupné uvolňování opatření.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, užitečné rady můžete nalézt v článku Jak na individuální turistiku >>.

 

Před odletem do Thajska si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění. Při cestách do Asie na něm opravdu nedoporučujeme šetřit, protože v případě lékařského ošetření bez pojištění by se vaše peněženka nepříjemně odlehčila. Podívejte se na přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. Před nákupem letenek i přesto raději odhadněte náklady na celou dovolenou. Započítejte výše zmíněné cestovní pojištění, transfery z/na letiště v Thajsku, dopravu na místě, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že v Asii není draho a na mnohém můžete ještě ušetřit. Ceny sice rostou v turistických lokalitách, pořád se to ale dá pojmout lowcost.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu. Další možností je registrace přes tento odkaz a následně využití  slevy na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb. Vzhledem k aktuální situaci je ideální volbou ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaBangkok (Thajsko)Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

letenky Thajsko Bangkok
Letenky z Prahy do Thajska, říjen až prosinec
Thajsko z Prahy za 10 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!