Chcete se vydat do exotického ráje? Na palubě špičkové aerolinky Qatar Airways můžete zamířit do Thajska. Zpáteční letenky za cenu 11 990 Kč jsou dostupné od října 2020 do března 2021, vzhledem k široké dostupnosti termínů si snadno přizpůsobíte i délku pobytu. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Mezinárodní lety do Thajska jsou aktuálně zakázány do 30. června. Vzhledem k tomu, že Thajsko nepatří mezi koronavirem tvrdě zasažené země (celkový počet nakažených okolo 3 000 osob), se očekává uvolňování restrikcí.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si náš podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

Před cestou do Asie rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění. Když ho nebude mít a budete potřebovat lékaře, vše si zaplatíte. I v případě banálního ošetření se cena může vyšplhat na vysokou částku. Podívejte se proto na přehledné srovnání dostupných cestovních pojištění >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Ještě před nákupem letenek si i přesto spočítejte přibližnou cenu celé dovolené. Myslete zejména na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování a stravování. Dobrou zprávou je, že na mnohém můžete oproti ČR ještě ušetřit.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking či Agodu, která v Asii často vychází o něco výhodněji. Využít můžete také tuto slevu na první ubytování rezervované přes web Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací zatím počkat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaBangkok (Thajsko)Praha vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky Thajsko říjen 2020 až březen 2021
Letenky z Prahy do Thajska
Thajsko z Prahy v TOP sezóně za 11 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!