Ať už vás lákají nádherné bílé pláže jako z časopisu, šnorchlování, poznávání památek nebo zenový klid, Thajsko je země, která to má všechno. Země jógy, slunce, tajemných chrámů a dokonalého moře, to všechno jsou označení hodná Thajsku. Podívejte se na tento oblíbený ostrov za výbornou cenu 11 290 Kč a užijte si nezapomenutelnou dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety mimo země Schengenského prostoru jsou vybavovány z Terminálu 1. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenka se dá koupit u řidiče.

 

Před odletem nepodceňte sjednání cestovního pojištění, ačkoliv je Thajsko oblbenou destinací, shánění necmonice či lékaře by se zde mohlo dost prodražit. Na přehledné online srovnání cestovního pojištění se můžete podívat například na tomto odkaze. Také si k celkové kalkulaci výletu nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Bangkoku.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely a ubytovny ve vámi vybrané destinaci. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromé osoby, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha-Bangkok-Praha v libovolných termínech od listopadu do června zarezervujete prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře.

 

Levné letenky do Thajska
Levné letenky do Thajska
Thajsko z Prahy v TOP sezóně za 11 290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!