Thajsko z Berlína za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)

Thajsko z Berlína za 8990 Kč! (letenky tam i zpět)

Pokud jste nestihli minulou várku akčních letenek do Thajska, určitě vás potěší náš další dnešní tip. V nabídce letecké společnosti se objevily akční letenky z Berlína do Thajského Bangkoku za cenu 8 990 Kč. Letenky jsou dostupné v několika termínech od března do července 2023. V Bangkoku se rozhodně nudit nebudete. Město láká na mnoho zajímavých památek, budhistických chrámů, tržišť i bujarý noční život.Až vás ruch velkoměsta omrzí, můžete načerpat pohodu na některém z thajských ostrovů. Pokud vás Thajsko láká, ale preferujete cestování s CK, přehled zájezdů si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Před vstupem do Thajska jsou všichni cestující povinni prokázat se potvrzením o dokončeném očkování či negativním PCR testem, který nebude starší než 72 hodin. Příjezdový formulář již není vyžadován. Podrobné informace se dozvíte na webu MZV.

<

TIP PRO VÁS :Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale chybí vám zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v článkuJak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou nezapomeňte na sjednání zdravotního pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznetezde>>. Určitě si nezapomeňte propočítat veškeré související náklady – dopravu do Berlína, letištní transfery v Thajsku, ubytování, dopravu v místě, případný pronájem dopravního prostředku, jídlo, výlety a další aktivity.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat nastránkách Booking.

Letenky Berlín – Bangkok – Berlín můžete rezervovat v několika termínech od března do července 2023 na stránkách ověřeného prodejce >>