Akčních letenek z Vídně do Bangkoku a zpět za 12690Kč můžete využít k levné dovolené v Thajsku. Cena zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo a poletíte s Emirates, což je mnohem příjemnější volba, než např. s FlyDubai. V tuto chvíli je k dispozici celá řada termínů včetně téměř celého července, ale s případným nákupem bych doporučoval neotálet. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Thajska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Odlet i přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete asi autobusy Regiojet (dříve StudentAgency).

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je v Thajsku levnější (a chutnější) jak u nás, na tom ještě ušetříte. Záleží samozřejmě na míře luxusu a itineráři, ale při naší první cestě po Thajsku jsme se zvládli vejít do 1000Kč/den/2 osoby (nízkorozpočtově a nepočítám letenky). Dá se to samozřejmě levněji když člověk bude přespávat někde za pár dolarů, i podstatně dráž pokud bude volit resorty, kupovat si kde co a využívat různé atrakce – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze. Ubytování je celkově levné a tak nemá smysl jít jen po co nejnižší ceně a pak sdílet pokoj se šváby :).

 

Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že některé spoje zahrnují přestup v Dubaji přes noc. Těm je rozumnější se vyhnout, nebo počítejte s náklady za hotel navíc. Pokud budete kupovat letenky do Thajska přes letní prázdniny,  volil bych kvůli počasí Koh Samui, nebo okolí Bangkoku (např. Koh Chang). Jih Thajska je v tomto období kvůli počasí méně vhodný.

 

 

Letenky Vídeň – Bangkok – Vídeň můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky s Emirates do Thajska
Levné letenky s Emirates do Thajska

 

 

 

Thajsko z Vídně s Emirates po celý rok (včetně letních prázdnin) za 12690Kč! (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!