Krásné písečné pláže, romantické západy slunce, výborná gastronomie… to vše a mnohem víc si můžete dopřát, pokud využijete akčních letenek na Phuket. V nabídce výborně hodnocené letecké společnosti Etihad Airways můžete zakoupit letenky na thajský ostrov Phuket za cenu 10 990 Kč. Vybírat můžete z několika termínů od ledna do srpna 2022. Pokud vás dovolená v Thajsku láká, ale na individuální cestování si netroufnete, můžete prozkoumat nabídku organizovaných zájezdů na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Cesty na ostrov Phuket jsou umožněny v rámci programu Phuket Sandbox nebo alternativní karanténa. Podmínkou je doložit kompletní očkování a negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Žádost o vstup do Thajska můžete vyplnit na tomto odkazu. Očkovaní se musí podrobit 7denní karanténě a dvěma PCR testům. Po obdržení negativního výsledku prvního testu (provedeného po příletu) se lze volně pohybovat po ostrově Phuket, po obdržení druhého lze cestovat volně po území Thajska. Testy je nutné rezervovat předem. Kompletní podmínky a podmínky pro neočkované najdete na stránkách ministerstva. 

TIP: Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální cestování, ale ještě s ním nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Ještě před cestou si určitě sjednejte cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde>> Před cestou si rozhodně nezapomeňte spočítat veškeré související náklady jako dopravu do Vídně, ubytování, dopravu na Phuketu, pronájem dopravního prostředku nebo jídlo. Do Vídně se z Prahy dostanete s dopravci Flixbus nebo RegioJet.

Ubytování v Thajsku můžete vyhledat a rezervovat na stránkách Booking.  Doporučujeme rezervovat pobyty s možností bezplatného storna. 

Akční letenky na trase Vídeň– Phuket- Vídeň za cenu 10 990 Kč zakoupíte na stránkách ověřeného českého prodejce.

Thajsko (Phuket) z Vídně s Etihad Airways i přes letní prázdniny za 10990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!