Láká vás navštívit exotické Thajsko? Turisty oblíbený ostrov Phuket na jihu Thajska je aktuálně dostupný z Mnichova za akčních 9 990 Kč (za zpáteční letenku)! Odlety jsou k dispozici v září a v listopadu, lety zpět můžete vybírat z termínů v září, říjnu, listopadu a dvou prosincových dat. Nákup letenky neodkládejte, místa se totiž rychle plní. Phuket je moderní ostrov, obnovený po tsunami roku 2004, a disponuje nádhernými, dlouhými plážemi, krásnou přírodou (2/3 tvoří hory) i bohatým nočním životem. Nejlepším obdobím pro návštěvu tohoto ostrova z nabízených termínů je, díky monzunovému období, listopad a prosinec. Pokud dáváte přednost dovoleným s cestovní kanceláří, můžete si vybrat ten pravý pobyt pro vás na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Cesty na ostrov Phuket jsou umožněny v rámci programu Phuket Sandbox. Podmínkou je doložit kompletní očkování a negativní PCR test ne starší než 72 hodin. Žádost o vstup do Thajska můžete vyplnit na tomto odkazu. Kompletní podmínky najdete na stránkách ministerstva. 

TIPY PRO VÁS:
Pokud byste rádi vyzkoušeli individuální turistiku a ještě s ní nemáte zkušenosti, spoustu rad a tipů naleznete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>. V návodu můžou najít zajímavé informace i zkušení cestovatelé.

Ještě před cestou je určitě důležité si sjednat cestovní pojištění, porovnání těch nejlepších možností naleznete zde.

Pokud je vašemu srdci bližší spíše cestování tzv. na vlastní pěst, můžete využít tyto odkazy pro ubytování: booking.com (hotely), airbnb.cz (ubytování v soukromí).

Akční letenky Mnichov – Phuket – Mnichov zakoupíte na webu českého prodejce pelikan.cz na tomto odkazu. Vybírat můžete z mnoha termínů, jak již bylo řečeno v úvodu.

Thajsko (Phuket) z Mnichova za 9990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!