Láká vás návštěva Kanárských ostrovů, ale nabídky cestovních kanceláří vás nezaujaly? Není nic jednoduššího, než si vysněnou dovolenou naplánovat přesně podle svých představ. S naším dnešním tipem na levné letenky navíc za super cenu. Aerolinka WizzAir uvolnila zpáteční lety z Vídně na Tenerife za akčních 900 Kč. Cena platí pro členy WizzAir Discount Clubu a pokud cestujete často, rozhodně se vyplatí do programu registrovat. My jsme vybrali termín 27.1. – 3.2.2022, ale i v dalších dnech jsou ceny rozhodně zajímavé. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce ostrovem Tenerife. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznamu rizikových zemí. Cestující musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Tenerife procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. Některé hotely jsou daleko od pláže a být mobilní je velká výhoda.

Ubytování na Tenerife můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Myslete na to, že do odletu se spousta věcí může změnit. Dejte proto přednost ubytování, které nabízí možnost bezplatného storna.

Letenky na trase Vídeň – Tenerife – Vídeň v termínu 27.1. – 3.2.2022, můžete zarezervovat na stránkách dopravce WizzAir. Alternativně pořídíte letenky i u českého ověřeného prodejce.

Tenerife z Vídně od 900 kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!