Rádi byste před vánočním shonem utekli někam do tepla?  U letecké společnosti Eurowings se objevily akční letenky z Prahy na ostrov Tenerife. Tento ostrov se pyšní nádhernými plážemi i krásnou krajinou. Na své si zde přijdou milovníci aktivní dovolené, ale i vyznavači plážového lenošení. Zpáteční letenky na trase Praha – Tenerife můžete pořídit v termínu 11.12. – 18.12.2021  za cenu 3288 Kč. Rady a tipy na výlety naleznete v našem průvodci po Tenerife zdarma. Tento tip je pro individuální turistiku, pokud se chcete na Kanárské ostrovy vydat s cestovní kanceláří, všechny zájezdy naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete Tenerife procestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Tenerife můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Tenerife – Praha v termínu 11.12. – 18.12.2021, můžete zarezervovat na stránkách Eurowings

 

Tenerife přímým letem z Prahy za 3288 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!