Užijte si pravý Karibik! V nedělní odpoledne vám přinášíme tip na poměrně netradiční, avšak o to krásnější destinaci. Z Prahy se nyní za velmi dobrou cenu 12 590 Kč dopravíte na ostrovní stát Svatý Vincenc a Grenadiny v Karibiku. Cena je konečná včetně všech poplatků i odbavených zavazadel, na výběr je aktuálně několik termínů od ledna do dubna 2020. Daná destinace je ideální pro všechny, kteří mají rádi kombinaci aktivní a pasivní dovolené. Svatý Vincenc je jako stvořený pro dlouhé treky tropickou přírodou, odtud pak lodí můžete přejet na některý z ostrůvků a užívat si snové pláže. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy s cetovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>. 

 

Před cestou do Karibiku určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Nemusíte kvůli tomu chodit nikam na pobočku, ale vše vyřídíte z pohodlí domova. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete na tomto odkazu.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. I přesto před zakoupením letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci dovolené. Započítejte výše zmíněné pojištění, dopravu na místě, ubytování i stravování. Pozornost věnujte přestupu v Kanadě, bude nutné vyřídit si vízum eTA.

 

Ubytování vyhledávejte přes stránku Booking. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na Airbnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky Praha–Sv. Vincenc–Praha můžete zarezervovat v tomto přehledném kalendáři termínů >>.

 

Letenky Sv. Vincent (Karibik)
Letenky Sv. Vincent (Karibik)
Sv. Vincenc a Grenadiny (Karibik) z Prahy za 12 590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!