Po tipech na jižní vyhřáté destinace tentokrát přidáme jeden, který vás vezme na sever. Hlavní město Švédska nyní můžete navštívit přímými lety z Prahy za parádních 518 Kč, a to o prodlouženém víkendu od pátku do středy. Daná délka je ideální pro důkladné poznání Stockholmu, na přelomu září a října byste ještě měli mít příjemné počasí. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Stockholmu s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

 

Před cestou nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění, přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek i přesto nezapomeňte připočítat další náklady jako výše zmíněné pojištění, ubytování či stravování. Severské země obecně patří mezi dražší destinace, Švédsko není výjimkou. Je třeba s tím tedy počítat ještě před nákupem letenek. Pozornost věnujte rovněž tomu, že přiletíte na letiště Stockholm Skavsta, které má sice Stockholm v názvu, ale ve skutečnosti je od centra tohoto města vzdáleno zhruba 100 km. Do centra Stockholmu se můžete pohodlně dopravit autobusy (jízdenky zakoupíte zde, při nákupu online je sleva).

 

Ubytování na daný termín můžete vyhledávat přes Booking. Alternativou je pak využití naší slevy na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Stockholm–Praha na termín 27. září do 2. října (pátek až středa) rezervujte na stránkách Ryanair. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce – bude to sice o pár korun dražší, ale vy tak dostanete zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

Letenky Stockholm
Letenky Stockholm
Stockholm z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!