Srpnový Samos z Vídně na 8 dní za 6200Kč (parta či rodina za 5300Kč)

Srpnový Samos z Vídně na 8 dní za 6200Kč (parta či rodina za 5300Kč)

Pokud nemůžete využít last minute nabídky a přesto potřebujete levnou dovolenou u moře, mohly by vás zaujmout letenky z Vídně na Samos za 3500Kč. Ty jsou dostupné hned v několika srpnových termínech a do značné míry si tak můžete určit délku i datum vaší dovolené. I s ubytováním se pak vejdete do do částky 6200Kč za 8 dní (v případě apartmánu pro 4 osoby, dokonce do 5300Kč). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Samos přes cestovní kanceláře naleznete zde.

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni a dopravu po Samosu. Auto si můžete pronajmout přes Rentalcars, dostanete se tak snáze k hotelu, i lépe prozkoumáte ostrov.

Letenky Vídeň – Samos – Vídeň za 129,9€ můžete zarezervovat přímo na webu Eurowings. Termínů je celá řada, já pro názornost vybral 1. – 8. srpna. Jak ale vidíte, není problém jen na prodloužený víkend, nebo naopak 15 dní.

Letenky na Samos
Letenky na Samos

V základní ceně máte jen příruční zavazadlo, což by ale vadit nemělo. Návod jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, nalezenete zde >>

Všechny hotely pro 2 lidi na názorné datum, naleznete zde >>

Všechny hotely pro 4 lidi na názorné datum, naleznete zde >>

Já pro názornost vybral Apollonia Bay Hotel a to zejména kvůli nízké ceně. Pokud byste jeli ve 4 lidech, můžete zvolit toto bytování.