Rádi byste vyrazili na letní dovolenou na vlastní pěst, ale ještě jste nenašli tu pravou nabídku? Tak neváhejte a využijte těchto velmi levných letenek a námi doporučeného ubytování. Jeden z nejkrásnějších ostrovů Řecka je vám na dosah ruky. Rhodos vás zaručeně okouzlí svými nádhernými plážemi,  průzračně čistým mořem a nádhernými západy slunce. Při kombinaci zpátečních letenek z Prahy na Rhodos a námi vybraným ubytováním budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po ostrově Rhodos zcela zdarma pak naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Nejpozději 24 hodin před odletem jste povinni vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. Do emailu vám následně přijde QR kód, kterým se prokážete při vstupu do letadla a po příletu na letištní kontrole. Mějte na vědomí, že se podmínky vstupu mohou stále změnit. Sleduje tedy aktuální dění a novinky.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Deset dní je dostatečná doba na to, abyste Rhodos procestovali křížem krážem. Pro lepší dopravu po ostrově tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

Vybrali jsme pro vás toto hezky vybavené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 21. – 28. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Rhodos
Letenky na Rhodos

 

 

Srpnový Rhodos z Prahy na 8 dní za 4630 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!