Krásné moře i okouzlující památky – to jsou jedny z hlavních důvodů, proč láká ostrov Kypr každoročně tisíce turistů. Jestliže byste si chtěli letos spravit cestovatelskou chuť i vy, využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si za teplem přímo z Prahy za 1800 Kč! Za tuto cenu pořídíte letenku na celý týden od středy do středy, za obdobné či o něco vyšší ceny lze však pořídit i prodloužený víkend, stačí se podívat do nabídky termínů. Jestliže byste rádi na Kypr vyrazili spíše s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. Podrobného průvodce po Kypru si pak zcela zdarma můžete přečíst zde. 

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností je vstup českým turistům na území ostrova zakázán. Jelikož však nabízíme letenky na srpnové termíny, je možné předpokládat, že bude situace pro cestování již příznivější. Sledujte proto stále aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i ceny letištních transferů, ubytování, stravování či cestovní pojištění, na které byste určitě neměli zapomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění si kupříkladu můžete prohlédnout zde >> 

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb.  

 

 

Letenky Praha – Kypr – Praha v termínu 18. – 25. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Kypr
Srpnový Kypr z Prahy za 1800 Kč! (letenky tam i zpět)

1 komentář u „Srpnový Kypr z Prahy za 1800 Kč! (letenky tam i zpět)

  • 14.2.2021 (13:43)
    Trvalý odkaz

    Mě to neukazuje na Kypr vůbec žádné lety, je to možné?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *