Neradi necháváte všechno zařizování na cestovní kanceláři a radši si všechno zařizujete sami a máte vše pevně ve svých rukách? Tak neváhejte a využijte tohoto našeho tipu na levné letenky do krásného bulharského města Burgas. Hned vedle něj se totiž nachází vyhlášené Slunečné pobřeží, které vás uchvátí svoji neuvěřitelnou délkou 35 kilometrů, jemným pískem a pozvolným vstupem do průzračného moře. Je také držitelem modré vlajky čistoty. Díky námi vybranými letenkami budete mít možnost dostat cenu zájezdu velmi nízko. Inspiraci na výlety po Bulharsku zcela zdarma pak naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě do ani z Bulharska vás momentálně nečekají žádná omezení.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém! Náš podrobný návod vám s tím lehce poradí. 

 

K ceně letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu tedy doporučujeme zapůjčení vlastního automobilu. 

 

 

Letenky Bratislava – Burgas – Bratislava v termínu 23. – 30. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky do Bulharska
Letenky do Bulharska

 

 
Srpnové Bulharsko (Burgas) z Bratislavy na 8 dní za 1310 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!