Pro příznivce individuální turistiky přinášíme tip na akční letenky na Sardinii. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy a na tomto italském ostrově můžete strávit krásných 8 dní. My jsme vybrali termín 21.8. – 28.8. 2021, kdy zpáteční letenky vyjdou na 1760 Kč. Na výběr jsou ale i další lety za podobnou, nebo o něco málo vyšší cenu. Inspiraci pro svůj itinerář můžete načerpat v našem online průvodci Sardinií.   Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy s cestovní kanceláří najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu cestování po ostrově, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Bratislava –Alghero – Bratislava v termínu 21.8. – 28.8. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině a podpoříte tento web.

Srpnová Sardínie z Bratislavy za 1760 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!