Akčních letenek z Prahy s návratem do Vídně můžete využít k levné dovolené na Srí Lance. Pokud si chcete projet, doporučoval bych vám minimálně dva, lépe pak tři týdny. Zauvažovat můžete i nad návštěvou Malediv, které jsou ze Srí Lanky velmi dobře dostupné (necelá hodina letu, letenky se dají sehnat i kolem 1500Kč v jednom směru). Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Srí Lanku naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Termínů je celá řada a můžete si tak do značné míry určit datum i délku vaší dovolené. Pokud budete cestovat, počítejte s částkou za přespání zhruba 500Kč/2 osoby/noc (dá se levněji i dráž, beru to dle sebe – čisté, pohodlné místo na přespání bez breberek). S jídlem se vejdete do 100Kč na den (při stravování u místních, v restauracích pro cizince jsou ceny vyšší). Náš rozpočet byl 1000Kč/den/2 lidi, lehce jsme ho přesáhli zejména díky alkoholu, který je na místě drahý a určitě tak doporučuji domácí slivovičku na cestu :). Dalším zásahem do rozpočtu může být nejrůznější vstupné, nebo různé turistické atrakce.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Colombo – Vídeň za 11190Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

Levné letenky na Srí Lanku
Levné letenky na Srí Lanku

 

Srí Lanka v TOP sezóně z Prahy s návratem do Vídně za 11190Kč (letenky tam i zpět, včetně všech poplatků)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!