Hledáte možnost, jak zajímavě strávit volný víkend? Za velmi dobrou cenu se můžete vydat do španělské Valencie. Toto město vás oslní svým velmi dobrým počasím, pyšní se až 300 slunečnými dny v roce. Letenky z Vídně vás nyní vyjdou na 517 Kč s tím, že na cestu se vydáte v pátek ráno s aerolinkou Wizzair, návrat je plánován na nedělní večer s aerolinkou Laudamotion. S naplánováním celého výletu vám může pomoci cestopis od naší čtenářky, případně náš ebook “Jak do Španělska levně“. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Valencie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >>

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojitění. Po EU sice můžete cestovat s kartičkou pojitěnce, skutečně bezplatné ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze pojištění. Přehledné online srovnání proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se komfortně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus, některými spoji dokonce až přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte spočítat odhad nákladů na celou cestu. Myslete na výše zmíněné pojištění, transfer na/z letiště, ubytování a stravování.

 

Ubytování hledejte klasicky přes Booking. Alternativně využijte naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Valencie na termín 10. ledna (pátek) rezervujte na stránkách společnosti Wizzair.

 

Letenky Valencie–Vídeň na termín 12. ledna (neděle) rezervujte na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair).

 

Letenky můžete zakoupit také u českého prodejce, cena bude sice vyšší díky provizi, ale vy díky tomu získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky z Vídně do Valencie
Letenky z Vídně do Valencie

 

Letenky z Valencie do Vídně
Letenky z Valencie do Vídně
Španělsko (Valencie) na víkend z Vídně za 517 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!