Zaleťte si začátkem následujícího roku do Soluně a nasajte tu pravou řeckou atmosféru! Těšit se můžete na ruiny antických chrámů, vynikající gastronomii i výhled na sídlo Bohů – posvátný Olymp. Letenky za 900 Kč koupíte u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair, například v termínu 21.1. – 25.1.2022. Za stejnou, nebo velmi podobnou cenu je ale k dispozici ještě několik dalších termínů. Odlet je z dobře dostupné Bratislavy, vaši dovolenou tak můžete spojit i s návštěvou hlavního města Slovenska. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy do Řecka si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Řecka není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery a cestu do Bratislavy, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování si můžete zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování v Soluni můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Bratislava – Thessaloniki – Bratislava, například v termínu 21.1 – 25.1.2023, zakoupíte skrze stránky aerolinky Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice vyšší, ale získáte kompletní podporu v češtině. 

Soluň z Bratislavy na prodloužený víkend za 900 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!