Přespání v Londýně je poměrně drahou záležitostí, která výlet do tohoto krásného města značně prodražuje. K maximální úspoře můžete využít levných letenek z Bratislavy, kdy v 8:15 do Londýna přiletíte a v 19:50 zněj budete odlétat. Londýn si jistě zaslouží několik dní, ale na druhou stranu je to velmi ekonomická varianta a například na nákupy v lednových výprodejích to stačí bohatě :). Alternativně můžete zvolit víkendové letenky, které jsou jen o 100Kč dražší. Ebook “Jak levně do Londýna” naleznete zde, cestopisy našich čtenářů pak naleznete zde. Zájezdy do Londýna přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem nezapomeňte spočítat všechny náklady, především za cestu z/na letiště a dopravu na místě. Lístky na spoj letiště Stansted – centrum – letiště Stansted si zakupte na EasyBus. Poté co se uvolní do prodeje stojí 2 libry v jednom směru, ale postupně to stoupá. Co se času týká, oficiálně by cesta měla trvat zhruba hodinu a půl, nicméně raději počítejte s 2 hodinami. A při cestě zpět si nechte dostatečnou rezervu.

 

Pokud zvolíte pobyt na více dní, ubytování si můžete zarezervovat zde.

 

 

Letenky Bratislava – Londýn – Bratislava zakupujte přímo na webu Ryanair.com na 26. ledna. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

Sobotní jednodenní Londýn z Bratislavy za 670Kč (nebo ideální víkend za 770Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!