Ryanair dnes nenabízí pouze levné letenky do Irska, ale i do Skotska. K dispozici je větší množství termínů včetně prodlouženého víkendu čtvrtek – sobota.  Zkušenější cestovatelé mohou využít též jednosměrných letenek Praha – Edinburgh za 389Kč a návrat zpět si naplánovat z Dublinu, nebo Londýna (také jsme navštívili Skotsko a Irsko v rámci jedné cesty). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo a je tak možná lepší zvolit automatické řazení. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování dražší než 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Také jsme toho využívali, dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha zakupujte přímo na webu Ryanair.com Například v termínu 24. – 26- leden. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky z Prahy do Skotska
Levné letenky z Prahy do Skotska
Skotsko (Edinburgh) z Prahy na prodloužený víkend za 778Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!