Ryanair dnes nenabízí pouze levné letenky do Irska, ale i do Skotska. K dispozici je větší množství termínů včetně prodlouženého víkendu čtvrtek – sobota.  Zkušenější cestovatelé mohou využít též jednosměrných letenek Praha – Edinburgh za 389Kč a návrat zpět si naplánovat z Dublinu, nebo Londýna (také jsme navštívili Skotsko a Irsko v rámci jedné cesty). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo a je tak možná lepší zvolit automatické řazení. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování dražší než 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Také jsme toho využívali, dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha zakupujte přímo na webu Ryanair.com Například v termínu 24. – 26- leden. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky z Prahy do Skotska
Levné letenky z Prahy do Skotska
Skotsko (Edinburgh) z Prahy na prodloužený víkend za 778Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!