Levných letenek z Prahy můžete využít k návštěvě Skotska. K dispozici je větší množství termínů včetně prodlouženého víkendu čtvrtek – sobota.  Zkušenější cestovatelé mohou využít též jednosměrných letenek Praha – Edinburgh za 339Kč a návrat zpět si naplánovat z Dublinu, nebo Londýna (také jsme navštívili Skotsko a Irsko v rámci jedné cesty). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Skotska přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před nákupem čehokoliv si dobře propočtěte všechny náklady. Skotsko není levnou destinací a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Ideální je jet ve 4 lidech, rozloží se tak náklady na auto a ušetříte i za ubytování (pokoje pro 4 lidi bývají při přepočtu na osobu levnější).

 

Nezapomente také na to, že se zde jezdí vlevo a je tak možná lepší zvolit automatické řazení. Auto si můžete půjčit přes RentalCars.

 

Ušetřit můžete využitím slevy 725Kč na první ubytování dražší než 1500Kč (to nebude problém ? ), které může využít každý ve skupině. Také jsme toho využívali, dostanete se tak na rozumnější částky. Jídlo kupujte ve velkých supermarketech, kde jsou ceny přiměřené a dá se při vhodném výběru najíst za podobné částky, jako v ČR. Využít ale můžete i klasicky Booking.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha – Edinburgh – Praha zakupujte přímo na webu Ryanair.com Například v termínu 17. – 19. leden. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky do Edinburghu
Levné letenky do Edinburghu
Skotsko (Edinburgh) z Prahy na prodloužený víkend za 678Kč! (letenky tam i zpět)

2 komentáře u „Skotsko (Edinburgh) z Prahy na prodloužený víkend za 678Kč! (letenky tam i zpět)

  • 12.10.2018 (16:26)
    Trvalý odkaz

    Zakoupeno na pololetní prázdniny za 780 Kč, děkujeme moc!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!