Levných letenek od Ryanairu můžete využít k nezapomenutelnému prodlouženému víkendu, během kterého z Prahy přeletíte do Edinburghu, odsud do Dublinu a následně zamíříte zpět do Prahy. Odlet je ve čtvrtek, návrat v neděli a kolik času strávíte v jednotlivých městech, je čistě na vás – spojení je 4x denně, každý den. Osobně jsem navštívil obě města a víc času bych doporučoval si vyhradit na Edinburgh, ale i Dublin je velice zajímavý.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před zakoupením letenek nezapomente propočítat kompletní náklady na výlet a raději si ponechte rezervu. Irsko a Skotsko jsou poměrně drahé země a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Je velmi rozumné letět ve 4 lidech, hodně tak ušetříte na ubytování i případném půjčení auta.

 

Vzhledem k cenám bych doporučoval využívat Airbnb kde jen to jde. Slevový kód 720Kč můžete získat zde, pokud pojedete ve 4 lidech, můžete uplatnit 4x slevu. Pokud to nepůjde, rezervujte hotel přes Booking. Pokud se snažíte na cestách co nejvíce ušetřit, berte ubytování pro 4 lidi, vychází to výhodněji. V Dublinu jsme přespávali zde, a pokud nejste nároční, tak mohu doporučit. V Edinburghu bohužel nic nedoporučím, přespávali jsme u kamaráda.

 

Pokud si budete půjčovat auto, nezapomeňte, že se jezdí vlevo a doporučoval bych tak automat místo manuálu (zvyknete si na to snáz).

 

Před nákupem ověřte cenu všech letenek, at se vám nestane, že některá mezitím zdraží. A zakupte je najednou.

 

 

Všechny letenky budete nakupovat na Ryanair.com. Mnou uváděné datumy berte jako příklad, jde si to dost uzpůsobit svým potřebám.

 

Praha – Edinburgh na čtvrtek 24. ledna

 

Levné letenky z Prahy do Edinburghu
Levné letenky z Prahy do Edinburghu

 

Edinburgh – Dublin např. pátek 25. ledna

 

Letenky z Edinburgu do Dublinu
Letenky z Edinburgu do Dublinu

 

Dublin – Praha na neděli 27. ledna

 

Letenky z Dublinu zpět do Prahy
Letenky z Dublinu zpět do Prahy

 

Skotsko (Edinburgh) a Irsko (Dublin) v prodlouženém víkendu z Prahy za 1740Kč! (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!