Rádi si svou dovolenou do puntíku organizujete sami? Pak je pro vás dnešní akce od Ryanair jako stvořená! Mám pro vás skvělý tip na zpáteční letenky z Prahy! Například v termínu 19.7.2021 – 26.7.2021 s odletem do slunné Sicílie za 990 Kč. S nákupem ale příliš neotálejte, zbývá posledních pár míst. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce po Sicílii.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Trapani–Praha, například  v termínu 19. 7. –  26.7.2021, zakoupíte na stránkách Ryanair. Druhou možností je letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o malinko vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

Sicílie z Prahy o letních prázdninách 990 Kč! (přes CK)

2 komentáře u „Sicílie z Prahy o letních prázdninách 990 Kč! (přes CK)

 • 11.7.2021 (18:56)
  Trvalý odkaz

  Dobry den Ráda bych s dcerkou odjela k mori,máme ale jen občanky,takze jsme limitované.Co nejlevneji tento tyden.Nemáte tam nejaky last minute? Dekuji Kamila

  Reagovat
  • 11.7.2021 (19:37)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   občanka vám stačí do celého Schengenu. Všechny last minute zájezdy, které objevíme, zveřejnujeme :). Doporučuji tedy se přihlásit k odběru, sevy jsou většinou až 1-3 dny před odletem.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!