Rádi byste ještě letos někam vyrazili? Co takhle Sicílie? Zaletět si tam můžete například již tento víkend a v termínu 11.12. – 14.12.2021 prozkoumat krásy tohoto ostrova. V nabídce letecké společnosti WizzAir se objevily levné letenky na trase Praha– Katánie, které pořídíte za skvělých 518 Kč. Cena na tento víkendový termín platí pouze pro členy WizzAir clubu, ostatní si budou muset pár korun připlatit. K dispozici jsou i další prosincové termíny. Co vidět a zažít si můžete přečíst v našem online průvodci Sicílií.  Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.Pro jednodušší cestování po Sicílii doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Sicílii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha–Catania–Praha například ve víkendovém termínu 11.12. – 14.12. 2021, zakoupíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

 

Sicílie z Prahy i na prodloužené víkendy za 518 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!