Sardinie

Krásný italský ostrov za ještě krásnější cenu. Sardinie je znamenitým klenotem mezi italskými destinacemi – vyznačuje se především svými čistými plážemi, dechberoucím mořem a rozmanitou přírodou. Ať už dáváte přednost lenošení na pláži nebo chůzi po horách, Sardinie má ve všech směrech hodně co nabídnout. V tomto tipu vám dokonce nabídneme letenky hned do dvou měst za stejně skvělou cenu. Pro inspiraci na vaší cestě si můžete přečíst našeho bezplatného online průvodce po Sardinii. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Sardinii s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou doposud nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>. 

 

Odlet je z letiště ve Vídni. Nejlevněji mnohdy vychází autobusy Eurolines. Přímo na letiště vás odveze ale i společnost Regiojet nebo třeba Flixbus. Pokud preferujete cestování vlakem, můžete Regiojetem přijet na vlakové nádraží Vídeň Hauptbahnhof a tam přestoupit na autobusový transfer téže společnosti.

 

Před odletem určitě nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkazu. Také k celkové ceně za dopravu nezapomeňte připočítat transfer z/na letiště ve Vídni a na Sardinii.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny ve vámi vybrané destinaci. Pokud dáváte přednost ubytování u soukromníka a nehotelovému prostředí, podívejte se na stránku AirBnb. Zde navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Vídeň-Cagliari-Vídeň v různorodých termínech zakoupíte na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Letenky na trase Vídeň-Alghero-Vídeň zakoupíte taktéž na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). K dispozici je celá řada termínů. Co se týče Cagliari, jedná se například o termíny 16. – 21. dubna (čtvrtek až úterý), 19. – 28. dubna (neděle až další úterý) a samozřejmě kombinace těchto termínů navzájem. 

U Alghera se můžete na cestu vydat například v termínu 22. – 29. dubna (od středy do středy). 

Také lze dovolenou pojmout cestovatelsky a můžete přiletět do jednoho města a odlétat z druhého, fantazii se určitě meze nekladou.

 

Levné letenky Cagliari
Levné letenky Cagliari

 

Levné letenky Alghero
Levné letenky Alghero
Sardinie z Vídně v celou řadu termínů za 250 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!