Jestliže jste plánovali letos vyrazit na Sardinii, a přitom byste rádi ušetřili každou korunu, pak by vám určitě neměly uniknout akční letenky u společnosti Ryanair. Aktuálně zde zakoupíte zpáteční letenky z Vídně za skvělých 530 Kč, a to v termínech během celého července. Aby vám ze Sardinie nic neuniklo, načerpejte inspiraci na výlety v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Sardinii s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Vstup na Sardinii je aktuálně cestujícím z Čech povolen, před příletem však musíte vyplnit formulář o návštěvě ostrova. Formulář naleznete zde. Sledujte však pozorně aktuální dění, situace se může rychle změnit.

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek dále připočítejte i náklady na ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Vřele doporučujeme zapůjčit na celý pobyt automobil a ostrov co nejvíce procestovat. 

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking, doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Alghero – Vídeň v termínu 15. – 22. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Sardinii
Sardinie z Vídně přes celý červenec za 530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!