Patříte mezi milovníky krásných pláží a tyrkysového moře? Pak byste neměli minout Sardinii! Na tento italský klenot se díky akčním letenkám aerolinky WizzAir dopravíte už za 670 Kč. Daná cena je platná s členstvím Wizzair, které se ale obvykle vyplatí zakoupit už pokud cestujete ve dvou. Bez členství pak letenky vyjdou o 20 eur dráž. My jsme zvolili krátký termín pro rychlý výlet, za lehce vyšší cenu si ale pobyt můžete protáhnout či vybrat jiné datum. Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce po Sardinii. Veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Sardinie patří mezi koronavirem nejméně zasažené regiony v celé Itálii. Mezinárodní letecká spojení mají být obnovena od 25. června, po příletu se vás nebude týkat karanténa. Nutné je ale vyplnit formulář www.regione.sardegna.it – pozor, je nutné to provést elektronicky!

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro kratší cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné, pokud ale chcete mít absolutní jistotu bezplatného lékařského ošetření, online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Některé linky zajíždí až na letiště, jiné končí v centru města (výlet do Itálie tak můžete spojit s prohlídkou Vídně).

 

Před nákupem letenek nezapomeňte provést celkovou kalkulaci výletu. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Pokud z krás Sardinie chcete vidět co nejvíc, ideální volbou bude pronájem auta. Pro dopravu můžete využít i místní autobusy, nezavezou vás ale úplně všude a budete limitováni jízdním řádem.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Využít můžete také tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Kvůli aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Vídeň–Sardinie (Alghero)–Vídeň na termín 7. až 9. července (úterý až čtvrtek) zakoupíte na stránkách WizzairAlternativně je možné letenky získat u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky Sardinie WizzAir
Letenky z Vídně na Sardinii, červenec
Sardinie z Vídně o letních prázdninách od 670 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!