Zlatavý písek, omamná příroda, vysoké útesy a kouzelné horské vesničky – tím vším se pyšní italský ostrov Sardinie. Rádi byste sem během svých letních toulek zavítali i vy? Pak využijte akčních letenek společnosti Volotea a zakupte si již nyní zpáteční letenku z Prahy na týdenní termín za 1970 Kč! Podrobného průvodce se skvělými tipy na výlet si můžete zcela zdarma pročíst zde. Všechny zájezdy na Sardinii s cestovní kanceláří pak naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Před odletem na Sardinii se musíte zaregistrovat na těchto webových stránkách, případně skrz aplikaci Sardegna Sicura a mít o této registraci potvrzení. Dále je nutné se prokázat i negativním antigenním či PCR testem, ne starším 48 hodin. Do odletu je však stále dost času, situace se tedy ještě může změnit, sledujte proto aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže si nevíte rady s individuální turistikou, nechte se inspirovat naším podrobným návodem >> 

 

K ceně letenek připočítejte i náklady na letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde >> 

 

Ubytování je možné si zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situace však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Cagliari – Praha v termínu 8. – 15. července (čt-čt) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Volotea. Letenky alternativně zakoupíte u českého prodejce, cena je vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

(pozn. přímý odkaz na letenky nefunguje, termín a místa odletu si tak musíte do vyhledávače zadat sami 🙂 ) 

Akční letenky na Sardinii, Cagliari s odletem z Prahy
Sardinie z Prahy o letních prázdninách za 1970! (letenky tam i zpět, přímý let)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!