Vybíráte místo, kam s nejdražší polovičkou vyrazíte na romantickou dovolenou? V Evropě jen těžko najdete příhodnější destinaci než Santorini. Na trhu se právě objevil 8denní zájezd s příznivou cenovkou. V ceně 9 490 Kč jsou zahrnuté zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery z/na letiště na místě, služby českého delegáta a výborně hodnocené ubytování (na Invii získalo 4,4 bodů z maximálních 5). Informace o destinaci a tipy na cestu najdete v našem podrobném průvodci po Santorini ZDARMA. Vzhledem k vysoké popularitě Santorini, kvalitě ubytování i zajímavé ceně s nákupem tohoto zájezdu doporučujeme dlouho neotálet.

 

INFO KE KORONAVIRU: Na Santorini se opět létá od 1. července. Pro vstup nepotřebujete test, nejpozději 48 hodin před odletem ale musíte odeslat tento formulář. Další informace k formuláři a k jeho vyplnění naleznete v článku Cestování do zahraničí covid: Formuláře. Po příletu do Řecka navíc můžete být otestováni, výběr je náhodný, běžně jde ale jen o krátké zdržení.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

Dovolenou ve studiích Mark Johanna můžete zarezervovat zde >> (recenze si můžete přečíst zde).

 

zájezd Santorini Perissa
Zájezd na Santorini, 8 dní červenec
Santorini z Prahy na 8 dní do skvělého hotelu za 9490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!