S průběžným uvolňováním opatření proti šíření COVID-19 se rozšiřuje i nabídka akčních tipů, které vás mohou po dlouhé pauze opět zanést za hranice státu. Využít tak můžete například i akčních letenek společnosti Laudamotion, u které aktuálně zakoupíte akční letenky z Vídně do Říma za skvělých 480 Kč, a to v obrovském množství termínů od července do října, stačí si jen vybrat. Jestliže nevíte, co v Římě vidět a zažít, inspirujte se v našem e-booku ‚Jak levně do Říma‘.

 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je přístup do Itálie povolen, a to i bez potřeby udání důvodu, nemusíte se tedy prokazovat negativním testem na koronavirus. K 15.6. je Itálie nařazena na seznam tzv. ‚zelených států‘, tedy států s nízkým rizikem nákazy. Po návratu do Česka se tedy nemusíte prokazovat testem ani jít do karantény. 

Berte však na vědomí, že situace se může měnit ze dne na den. Proto pozorně sledujte aktuální informace k dění ve státu. Ne všichni naši čtenáři si mohou dovolit nákup letenek na poslední chvíli, proto již nyní přinášíme tyto tipy v termínech od července. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Doporučujeme k přečtení náš podrobný návod >> 

 

Na plážích v Římě jsou omezené kapacity díky dodržování rozestupů. Jejich obsazenost si můžete prohlédnout zde. 

 

K ceně letenek dál určitě připočítejte i letištní transfery, ubytování či stravování, případně dopravu po městě. I přes to, že není nutné mít v rámci EU vyřízené cestovní pojištění, jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde

 

Veškerá ubytování na vybraný termín naleznete zde. Při využití tohoto odkazu získáte slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Vzhledem k aktuální situaci však doporučujeme vyhledávat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Řím – Vídeň v termínu 16. – 20. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti Laudamotion. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Říma
Řím z Vídně v termínech od července do října za 480 Kč! (letenky tam u zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!