Řím z Prahy od 734 Kč! (letenky tam i zpět)

Řím z Prahy od 734 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste se vydali do Říma? Díky letecké společnosti WizzAir můžete nyní zakoupit zpáteční letenky na trase Praha – Řím za skvělých 734 Kč. Cena je platná pro členy WizzAir Discount Clubu, ostatní si budou muset něco málo připlatit. V nabídce je i několik dalších termínů za velmi výhodné ceny. Koloseum, Fontana di Trevi, Pantheon, to vše a ještě mnohem víc hlavní město Itálie nabízí. Vydejte se obdivovat jeho krásy a historické památky na vlastní oči. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našemonline průvodci Římem. Pokud raději cestujete organizovaně, nabídku zájezdů CK si můžete prohlédnoutzde.

INFO KE KORONAVIRU: Vstup do Itálie je z hlediska pandemie Covid-19 aktuálně bez restrikcí. Doporučuje se nosit roušky v uzavřených prostorech. Aktuální informace o podmínkách se dozvíte na stránkách ministerstva.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vástento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde.

Ubytování v Římě rezervujte přes stránkyBooking.

Letenky na trasePraha – Řím – Praha např. v termínu 12.6. – 14.6. 2023můžete rezervovat nastránkách Wizz Air >>