Rádi byste navštívili Řím, ale nechcete si v práci vybírat příliš velké množství dovolené? Pak vás jistě potěšíme dnešní akčním tipem. Zaleťte si, např. ve víkendovém termínu 22. – 25.1.2022, prozkoumat známé monumentální památky hlavního města Itálie – Říma. Díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair pořídíte zpáteční letenky na trase Bratislava-Řím za úžasných 250 Kč. Na výběr je i několik dalších lednových termínů za stejnou cenu. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci Římem zdarma. Pokud byste Itálii rádi navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, jejich nabídku najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář.  Cestující se musí prokázat EU Certifikátem –  potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování  v Římě můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Akční letenky Bratislava– Řím – Bratislava  zakoupíte např. v termínu 22.1.-25.1.2022 na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Ryanair hned v několika termínech. Alternativně zakoupíte letenky i u ověřeného českého prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.

 

Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!