Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Řím z Bratislavy na prodloužený víkend za 250 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste navštívili Řím, ale nechcete si v práci vybírat příliš velké množství dovolené? Pak vás jistě potěšíme dnešní akčním tipem. Zaleťte si, např. ve víkendovém termínu 22. – 25.1.2022, prozkoumat známé monumentální památky hlavního města Itálie – Říma. Díky nízkonákladové letecké společnosti Ryanair pořídíte zpáteční letenky na trase Bratislava-Řím za úžasných 250 Kč. Na výběr je i několik dalších lednových termínů za stejnou cenu. Rady a tipy na výlety najdete v našem průvodci Římem zdarma.Pokud byste Itálii rádi navštívili, ale dáváte přednost organizovaným zájezdům, jejich nabídku najdete natomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálievyplnit online formulář. Cestující se musí prokázat EU Certifikátem – potvrzením o negativním PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete po Římě a jeho okolí cestovat nezávisle na hromadné dopravě, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování v Římě můžete zarezervovat přes stránkyBooking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přesAirbnb.

Akční letenkyBratislava– Řím – Bratislava zakoupíte např. v termínu 22.1.-25.1.2022na stránkách nízkonákladové letecké společnosti Ryanairhned v několika termínech. Alternativně zakoupíte letenky i uověřenéhočeského prodejce, kde bude cena o něco vyšší, ale vy získáte podporu v českém jazyce.