Na jeden termín můžete navštívit Řím z Prahy za skvělých 1058Kč. Cena je konečná, zahrnuje let tam i zpět a všechny poplatky. O pár korun dráž je pak dostupných termínů více, včetně prodloužených víkendů. Řím je úžasné město, které bych určitě doporučil k návštěvě. Sám jsem ho navštívil zatím 2x a určitě mám v plánu se vrátit. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Říma přes cestovní kancelář naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Průvodce Římem naleznete zde.

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, případné vstupy a ubytování. To bych vám doporučil vzít někde poblíž kolosea, vše si pak můžete projít pěšky příjemnou procházkou. Hotely na názorný datum naleznete zde (pokud vyberete jiný, stačí změnit datum). Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky Praha – Řím – Praha zakupte přímo na Ryanair.com. Nejlevněji vychází 15. – 16. května

Alternativně můžete zakoupit letenky na Pelikánu, cena je o pár korun vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a přispějete na provoz tohoto webu. Za což předem děkuji :).

 

Letenky z Prahy do Říma
Letenky z Prahy do Říma

 

Řím z Prahy za 1058Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!