Na začátek dubna ještě nemáte žádné plány? K příjemné jarní dovolené na řeckém ostrově Rhodos lákají akční letenky společnosti Laudamotion za 780 Kč. Jestliže zkombinujete letenky s výborně hodnoceným ubytováním, tak se vejdete do částky 2 440 Kč. Detailního průvodce po Rhodu, který vám usnadní naplánování celé cesty, naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, zájezdy na Rhodos přes cestovní kanceláře naleznete zde

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenost s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se společností Regiojet či Flixbus. Věnujte však pozornost tomu, že odlet je již v 5:30, a tudíž se nabízí možnost spojit dovolenou na Rhodosu se sobotní prohlídkou Vídně. 

 

Před zakoupením letenek proveďte celkovou kalkulaci výletu. Nezapomeňte na transfer z/na letiště, ubytování, stravu či cestovní pojištění, jehož online srovnání naleznete zde

 

Všechny volné hotely na daný termín na Bookingu naleznete zde. My pro názornost zvolili toto ubytování, které je velice dobře hodnocené a nachází se v centru letoviska Faliraki. Blízko tak budete mít ke všemu, co město nabízí.

 

 

Letenky Vídeň–Rhodos–Vídeň na termín 31. března–7. dubna rezervujte na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete zakoupit letenky u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, ale vy za to získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Rezervační systém Laudamotion
Rhodos z Vídně na 8 dní za 2440 Kč (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!