Plánujete už nyní předvánoční únik z reality? Věřte, že naprosto ideální destinací pro zimní dovolenou jsou právě Kanárské ostrovy. Vy si nyní můžete užít ostrova Fuerteventura, a to v případě, že využijete akčních letenek společnosti Smartwings za skvělých 1530 Kč s odletem z berlínského letiště Brandenburg. Tato cena platí při nákupu alespoň dvou letenek. Podrobného průvodce po Fuerteventuře si můžete přečíst zde. Veškeré zájezdy na Kanárské ostrovy pak naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Od 22. června se může na území Španělska i jeho ostrovů cestovat bez omezení. Po příletu vám však bude měřena teplota a budete poproseni o kontaktní údaje. Jelikož je však odlet až v prosinci, situace může být zcela odlišná. Tento akční tip tedy směřujeme zejména těm čtenářům, kteří si nemohou dovolit zakoupit dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z německého Berlína, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek dál určitě připočítejte i náklady na ubytování, stravování, letištní transfery či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Určitě si pak na ostrově vypůjčte vlastní automobil

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. Doporučujeme však hledat ubytování s možností bezplatného storna. 

 

 

Letenky Berlín Brandenburg – Fuerteventura – Berlín Brandenburg  v termínu 8. – 15. prosince můžete zarezervovat na stránkách společnosti EasyJet >> 

Akční letenka na Fuerteventuru (cena pro 2 osoby)

 

Prosincové Kanáry (Fuerteventura) z Berlína za 1530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!