Ještě před Vánoci si na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle můžete vyrazit na španělskou Mallorku. Podmínek na koupání se sice nedočkáte, teploty však budou ideální na poznávání historických a přítodních památek, které jsou v létě trochu neprávem přehlížené. Naše tipy na to, co by vám při návštěvě nemělo uniknout, najdete v bezplatném průvodci po Mallorce. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod >>. 

 

Při cestách po EU si vystačíte i s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít naprostou jistotu, že za vás všechna případná lékařská ošetření uhradí pojišťovna, doporučujeme vám vyřízení cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlétat budete z dobře dostupných Drážďan. Do centra Drážďan vás dovezou autobusy společnosti Flixbus, nabízí se tak možnost spojit odlet s prohlídkou tohoto zajímavého města. Pokud o prohlídku nemáte zájem, společnost Regiojet vás dopraví až na letiště.

 

Cena letenek je sice velmi nízká, nezapomeňte k ní ale připočítat i další náklady včetně výše zmíněného pojištění, transferu z/na letiště v Německu a na Mallorce, ubytování i stravování.

 

Ubytování vyhledávejte přes stránku Booking. Pokud byste dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku Airbnb. Zde navíc při registraci přes tento odkaz získáte významnou slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase DrážďanyPalma de MallorcaDrážďany v termínu 12.–15. prosince (čtvrtek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Mallorca, Španělsko letenky
Levné letenky na Mallorku
Prodloužený víkend na Mallorce z Dráždan za 260 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!