Bydlíte v blízkosti polských hranic? Pak zpozorněte, protože z Vratislavy (Wroclaw) se na Tenerife nyní můžete dopravit za velmi příznivou cenu.  Zpáteční letenky u aerolinky Ryanair zakoupíte v přepočtu za cca 1 200 Kč. My jsme zvolili týdenní termín v druhé polovině září, kdy se můžete těšit na letní teploty i sluníčko.  Na místě na vás čekají krásné pláže i řada zajímavých míst. Naše tipy na všechno, co stojí za to neminout, najdete v průvodci po Tenerife. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Tenerife s CK případně naleznete zde. Pozor, za nejnižší cenu jsou dostupná poslední místa, pokud vám proto vyhovuje termín, s nákupem letenek dlouho neotálejte.

 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Tenerife je aktuálně povinné pouze vyplnění tohoto online formulář. Při cestě zpět do ČR však musíte absolvovat testování na koronavirus, případně se uchýlit do domácí karantény. Nadále doporučujeme sledovat situaci a případné změny. 

 

 

TIP: S individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti? Přečtěte si tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po území EU, vždy raději doporučujeme sjednání cestovního pojištění. Na den vás vyjde na pár korun, dává vám přitom jistotu bezplatného ošetření u lékaře. Přehledné online srovnání všech dostupných možností si proto prohlédněte zde >>.

 

Odlet a přílet bude z velmi dobře dostupné Vratislavy, kam vás pohodlně dopraví společnost Flixbus či Regiojet. Tyto autobusy vás zavezou na tamější autobusové nádraží, odtud už linkou č. 106 snadno dojede až na letiště.

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat i další náklady, které budete mít. Myslete na transfery z/na letiště, stravování a ubytování. Pokud Tenerife chcete co nejvíc poznat, ideální bude zapůjčení vlastního automobilu. Vyzvednout si ho můžete ihned po příletu.

 

Ubytování vybírejte buď klasicky na Bookingu, anebo se přes tento odkaz registrujte na stránkách Airbnb a získejte znatelnou slevu na své první ubytování. Vzhledem k aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VratislavTenerifeVratislav v termínu 20. až 27. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze zakoupit také u tradičního českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, vy však nakoupíte v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Wroclavy. Pokud se budete spoléhat na hromadnou dopravu, do Polska se pravděpodobně budete muset dopravit posledním večerním spojem.

 

letenky tenerife
Letenky na Tenerife z Vratislavy, Ryanair
Pro nejrychlejší: Tenerife z Vratislavy (Wroclaw) za 1200 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!