Konec roku je tu za chvíli a vy ještě nemáte žádné plány, jak oslavíte Silvestr? Z Prahy se nyní za dobrou cenu můžete vypravit do irského Dublinu. Na cestu se vydáte 31. prosince brzy ráno, vracet se budete 1. ledna po poledni. Dublin je proslulý pravými irskými hospodami na každém rohu, Silvestr tam tak rozhodně nebude nuda. Toto je tip na individuální cestování, dáváte-li přednost turistice s cestovní kanceláří, zájezdy do Irska najdete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>.

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, rozhodně však není ani na škodu. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z výborně dostupné Prahy. Irsko však nepatří mezi nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování i alkohol 🙂

 

Pokud neplánujete celou noc strávit venku bujarými oslavami, ubytování řešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky AirBnB. Ubytování si zamluvte co nejdřív, o Silvestru bývá vyprodáno!

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaDublinPraha na termín 31. prosince až 1. ledna můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco málo vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu (za což děkujeme). 

 

Letenky Dublin, Irsko
Levné letenky do Dublinu
Pro nejrychlejší: Silvestr v Dublinu z Prahy za 1525 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!