Rádi byste alespoň část letošních Velikonoc strávili v zahraničí? Vaším cílem se může stát řecká Lefkada, a to za skutečně parádní cenu. Zpáteční letenky u aerolinky Laudamotion aktuálně zakoupíte v přepočtu za 251 Kč s tím, že na cestu se vydáte o Velikonoční neděli, domů se pak vrátíte ve čtvrtek. Pokud tyto velice levné letenky spojíte s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou cenu 1 435 Kč/osoba za 5denní dovolenou. V dané částce už přitom budete mít započítané i snídaně. Na jaře je Lefkada krásná, v polovině dubna už se můžete těšit na příjemné teploty. Informace o Lefkadě včetně tipů na výlety najdete v tomto online průvodci ZDARMA. Zájezdy přes cestovní kanceláře pak případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu s celou dávkou užitečných rad >>.

 

I když budete cestovat po území EU, kde s kartičkou pojištěnce máte nárok na ošetření za stejných podmínek jako obyvatelé daného státu, pro jistotu vždy doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Přináší totiž jistotu, že se vás nebude týkat případná finanční spoluúčast. Přehledné srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného letiště Vídeň Schwechat, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet či Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště, jiné do centra města.

 

V Řecku přiletíte na letiště Preveza. Odtud se autobusem pohodlně dostanete do města Lefkada (cena za lístek okolo 3 eur). Případně si přímo na letišti vyzvednete půjčené auto.

 

Před nákupem letenek si jako už klasicky nezapomeňte propočítat náklady na celý výlet. Myslete na transfery, ubytování a stravování. Pokud chcete z Lefkady vidět co nejvíc, nejlépe to půjde s vypůjčeným autem. Rezervaci je možné provést už předem přes ověřené stránky Rentalcars.

 

Pro ubytování jsme vybrali tato výborně hodnocená studia s pěkným výhledem na hory. Ubytování má vlastní koupelnu i kuchyňský kout s chladničkou. A pomyslná třešnička na závěr: v ceně je zahrnutá i snídaně. Vybírejte však podle sebe, dají se najít levnější i dražší možnosti. Veškeré volné hotely si prohlédnete zde. Alternativou je pak využití této naší slevy na první ubytování rezervované přes Airbnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky VídeňLefkada (Preveza Aktion)Vídeň v termínu 12. až 16. dubna (Velikonoční neděle až čtvrtek) můžete rezervovat na stránkách Laudamotion. Letenky je možné zakoupit také u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte poměrně pozdnímu příletu na Lefkadu. I z toho důvodu může být lepší mít zamluvený vůz než řešit hromadnou dopravu.

 

Letenky Lefkada, duben 2020
Pro nejrychlejší: Lefkada z Vídně na 5 dní přes Velikonoce za 1435 Kč! (letenky + skvělé ubytování se snídaní)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!