Pokud už teď plánujete letní výlety do zahraničí, mohly by vám padnout do oka červencové akční letenky do Chorvatska! Zpáteční letenky z Prahy do Zadaru pořídíte za cenu 2 778 Kč. Letenky jsou dostupné na stránkách nízkonákladového dopravce Ryanair a za tuto cenu je pořídíte v termínu 6.7. – 14.7. 2023. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking.

Letenky na trase Praha – Zadar – Praha pořídíte v termínu 6.7. – 14.7. 2023 na tomto odkazu >>

Pro nejrychlejší: Chorvatsko z Prahy přes červencové státní svátky za 2778 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!