Město vodních kanálů, tajemných gondol a výborného jídla. Benátky jsou nestárnoucí klasikou, klenotem mezi italskými městy, proč tedy nevyužít velice výhodné nabídky a nestrávit dovolenou zde? Cena 258 Kč je lákadlem pro všechny, kteří se nemohou rozhodnout. Vyražte vstříc dobrodružství a zažijte italskou náturu na vlastní kůži! Před cestou se můžete inspirovat v našem bezplatném online průvodci po Benátkách. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Itálie s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod>>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. Lety do zemí Schengenského prostoru odlétají z Terminálu 2. Pokud se v pražské MHD nevyznáte, tak z hlavního nádraží odjíždí od 5:30 do 22:00 hodin každých 1530 minut nízkopodlažní autobusy. Zastávka leží jak před Terminálem 1, tak před Terminálem 2. Zavazadla si s sebou můžete vzít zdarma a jízdenku lze zakoupit u řidiče.

 

Před odletem nepodceňte vyřízení cestovního pojištění. Na jeho přehledné online srovnání se můžete podívat například na tomto odkaze. Také k celkové kalkulaci výletu nezapomeňte připočítat dopravu z/na letiště v Benátkách.

 

Ubytování si můžete zarezervovat například přes stránku Bookingkde naleznete hotely či ubytovny v konkrétní destinaci. Pokud byste byli raději ubytovaní u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Navíc při registraci přes tento odkaz získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase Praha-Benátky-Praha v termínu 27. – 29. ledna (pondělí až středa) zakoupíte na stránkách společnosti Ryanair. Pokud byste spíše ocenili prodloužený víkend, za cenu 388 Kč můžete získat i ten – navíc zde naleznete více volných míst. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

Levné letenky Benátky
Levné letenky Benátky
Pro nejrychlejší! Benátky z Prahy za 258 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!