Pro nejrychlejší: Akční Barcelona z Prahy i na prodloužené víkendy za 1340 Kč!

Pro nejrychlejší: Akční Barcelona z Prahy i na prodloužené víkendy za 1340 Kč!

Plánujete letos navštívit Barcelonu? V tom případě by vám neměly uniknout akční letenky z Prahy do tohoto katalánského města. Ty můžete aktuálně zakoupit na stránkách dopravce Vueling. Letenky jsou dostupné s odletem z Prahy, a to například v termínu 22.10. – 26.10. 2022 za cenu 1 340 Kč. Za tyto ceny zbývá pouze pár posledních míst, a tak s nákupem určitě dlouho nevyčkávejte. Informace o Barceloně najdete v našem průvodci.Pokud dáváte přednost organizovanému cestování, zájezdy do Barcelony si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Španělska se již může cestovat bez omezení tak, jako před pandemií. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Aktuální informace sledujte nastránkách MZV.

<

TIP:Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečísttento podrobný návod >>

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnánínaleznete zde. Pokud chcete pokračovat i dále mimo Barcelonu, doporučujemezapůjčit také vlastní automobil.

Ubytování v Barceloně můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Praha – Barcelona – Praha například v termínu 22.10. – 26.10. 2022 můžete rezervovat zde >>