Plánujete v létě vyrazit do Chorvatska, ale cesta autem či vlakem vás neláká a rádi si zaplatíte za letenky? Pak by vám určitě neměla uniknout následující nabídka! Zpáteční letenku z Prahy do chorvatského Splitu totiž aktuálně zakoupíte za 3790 Kč, a to s odlety od konce června do září. Lety zprostředkovává společnost Croatian Airlines a termíny odletu jsou vždy v sobotu, je tedy jen na vás, který konkrétní si vyberete. Tento tip je na individuální turistiku, jestliže tedy máte v plánu vyrazit do Chorvatska s cestovní kanceláří, veškeré nabídky naleznete zde. Podrobného průvodce po Chorvatsku zcela zdarma si můžete přečíst zde. 

INFO KE KORONAVIRU: S aktuální platností musí cestující předložit negativní výsledek PCR testu (ne starší 48 hodin) nebo výsledek rychlého antigenního testu vydaného lékařským zařízením, také v rozsahu posledních 48 hodin. Jestliže jste již absolvovali vakcinaci, je možné se prokázat i očkovacím průkazem. Před odletem je také vyplnit tento online formulář s podrobnostmi o vašem pobytu. 

 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

K ceně letenek nezapomeňte připočítat zbylé náklady na dovolenou, a to letištní transfery, ubytování, stravování, případnou dopravu na místě či cestovní pojištění, na které byste určitě neměli zapomenout. Přehledné online srovnání cestovního pojištění si tedy můžete prohlédnout zde >> 

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na aktuální situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Split – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky do Splitu
Přímým letem z Prahy do Chorvatska (Split) o letních prázdninách za 3790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *