Nemáte k dispozici více dnů dovolené? Nevadí! I tak si můžete užít několik chvil na slunné pláži u moře. Využijte například akčních letenek společnosti Ryanair z Prahy a zaleťte si v srpnu na otočku na Rhodos, a to za 1339 Kč. Připojíte-li navíc k ceně levné ubytování na dvě noci, vejdete se na částku 2070 Kč. Inspiraci na výlety po okolí můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup na území Řecka musíte aktuálně vyplnit online formulář o podrobnostech vašeho pobytu, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Následně vám bude zaslán kód, kterým se prokážete při vstupu na palubu. Do odletu se však může situace ještě změnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

I na takto krátký výlet počítejte s dalšími náklady, a to například s letištními transfery, stravováním či cestovním pojištěním, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Pro názornost jsme vybrali toho velice dobře hodnocené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 5. – 7. srpna (středa-pátek) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Prázdninový Rhodos z Prahy na 3 dny za 2070 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!