Nemáte k dispozici více dnů dovolené? Nevadí! I tak si můžete užít několik chvil na slunné pláži u moře. Využijte například akčních letenek společnosti Ryanair z Prahy a zaleťte si v srpnu na otočku na Rhodos, a to za 1339 Kč. Připojíte-li navíc k ceně levné ubytování na dvě noci, vejdete se na částku 2070 Kč. Inspiraci na výlety po okolí můžete načerpat v našem podrobném průvodci zdarma. Veškeré zájezdy na Rhodos s cestovní kanceláří pak naleznete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup na území Řecka musíte aktuálně vyplnit online formulář o podrobnostech vašeho pobytu, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Následně vám bude zaslán kód, kterým se prokážete při vstupu na palubu. Do odletu se však může situace ještě změnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění a novinky. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

I na takto krátký výlet počítejte s dalšími náklady, a to například s letištními transfery, stravováním či cestovním pojištěním, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Pro názornost jsme vybrali toho velice dobře hodnocené ubytování v letovisku Faliraki. Jestliže by vám však nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Rhodos – Praha v termínu 5. – 7. srpna (středa-pátek) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky na Rhodos
Prázdninový Rhodos z Prahy na 3 dny za 2070 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!