Navštivte krásný španělský ostrov Mallorka, který je proslulý svými krásnými písečnými plážemi a průzračně čistým mořem. Mallorca nabízí i mnoho zajímavých míst a památek, a tak si na své přijdou i aktivnější cestovatelé.  Letenky v termínu 14.7. – 23.7. 2021  z Drážďan můžete rezervovat u letecké společnosti Ryanair za cenu 820 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Mallorkou, ve kterém najdete všechny potřebné informace a inspiraci na výlety. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným zájezdům, naleznete je na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko vyřadilo Českou republiku ze seznamu rizikových zemí. Do Španělska je možné cestovat bez testu a jiných potvrzení o bezinfekčnosti. Všichni cestující mají ale povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Mallorce doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky  Booking, pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Drážďany – Palma de Mallorca– Drážďany v termínu 14.7. – 23.7. 2021 můžete zarezervovat zde >>  Alternativně můžete letenky rezervovat prostřednictvím ověřeného českého prodejce, kde bude cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

 

Prázdninové letenky na Mallorku z Dráždan za 820 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!