Rádi byste si užili dovolenou u moře za levno, ale přesto se nechcete odevzdávat do rukou cestovní kanceláře? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair z Bratislavy a vydejte se do Bulharska již za 1333 Kč. Připojíte-li k těmto letenkám i velice levné ubytování, vejdete se na částku 3720 Kč za osobu/8 dní! Více informací o cestování po Bulharsku naleznete v našem podrobném průvodci zdarma. Kdybyste přece jen hledali zájezdy do Bulharska s cestovní kanceláří, aktuální nabídky naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně je vstup českým turistům na území Bulharska povolen bez omezení. Stejné podmínky mají i Slováci (odlet je z Bratislavy), nemusíte se tedy obávat karantény nebo nutnosti se prokázat negativním testem. Odlet je však až v srpnu, mějte tedy na paměti, že situace se může ještě změnit, proto bedlivě sledujte aktuální dění. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z Bratislavy, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Eurolines

 

K ceně letenek a ubytování dále připočítejte i náklady na letištní transfery, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

 

Pro názornost jsme vybrali toto krásně zařízené a výborně hodnocené (9,8/10) ubytování ve městě Burgas. Jestliže by vám toto ubytování nevyhovovalo, veškeré nabídky na daný termín naleznete zde. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Bratislava – Burgas – Bratislava  v termínu 9. – 16. srpna můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

Akční letenky do Burgasu
Prázdninové Bulharsko z Bratislavy na 8 dní za 3720 Kč! (letenky + výborně hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!