Žádný milovník pláží a křišťálově čistého moře by neměl vynechat Sardinii. Na tento italský klenot se nyní můžete dopravit již za 770 Kč, a to díky akční nabídce aerolinky Wizzair. Daná cena je platná s členstvím Wizzair, bez něj letenky budou o 15 eur dražší. Pokud vás poletí víc, členství se obvykle vyplatí zakoupit. Před cestou nahlédněte do našeho podrobného průvodce po Sardinii a načerpejte inspiraci. Veškeré zájezdy na Sardinii s cestovními kancelářemi případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie byla koronavirem těžce postižena, Sardinie ale patří mezi nejméně zasažené regiony. Letadlem se odtud aktuálně dostanete do Říma a Milána, mezinárodní letecká spojení budou obnovena 25. června. Před odletem je nutné vyplnit elektronický formulář www.regione.sardegna.it!

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do tohoto podrobného návodu >>.

 

Pro cesty po EU sice cestovní pojištění není nezbytně nutné, jestliže ale chcete mít absolutní jistotu bezplatného lékařského ošetření, online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency) či Flixbus. Některé linky vás zavezou do centra Vídně, jiné přímo na letiště.

 

Před nákupem letenek nezapomeňte na celkovou kalkulaci výletu. Započítejte ubytování, stravování, cestu z/na letiště i transfery po Sardinii. Ideální volbou bývá pronájem auta, komfortně tak procestujete celou Sardinii a podíváte se i na místa, kam se hromadnou dopravou nedostanete.

 

Všechny volné hotely naleznete zde. Nabízí se také možnost využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes web Airbnb. Kvůli aktuální situaci je ideální zvolit ubytování s možností bezplatného storna.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Sardinie (Alghero)–Vídeň na termín 11. až 21. července zakoupíte na stránkách WizzairAlternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale vy díky tomu získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte provoz tohoto webu.

 

letenky Sardinie ryanair
Letenky z Vídně do Sardinie, červenec
Prázdninová Sardinie z Vídně od 770 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!